Zdobyłem Certyfikat Google

Zdobyłem Certyfikat Google

9 lutego 2019 marketing internetowy Strony www 0
Certyfikat Google

Wczorajsze zaliczenie testu końcowego z wynikiem pozytywnym zaowocowało tym że zdobyłem Certyfikat Google w dziedzinie marketingu internetowego.

Marketing internetowy

Zacznijmy od definicji co to jest marketing internetowy:

Marketing internetowy – forma marketingu, używająca jako medium Internetu i strony WWW (World Wide Web). Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów.

Źródło: Wikipedia

Historia marketingu internetowego sięga raptem roku:1994, kiedy to HotWire sprzedał pierwszy banner reklamowy. Pieniądze wydawane na reklamę w Internecie przez przedsiębiorstwa i korporacje w USA wzrosły do 7,1 miliarda USD w 2001 roku (około 3,1% wszystkich wydatków na reklamę).

Podczas pierwszej połowy 2007, reklamodawcy wydali 10 miliardów USD w samych Stanach Zjednoczonych[3]. To odpowiadało łącznie 14% wszystkich wydatków na reklamę i promocję.

Obecnie rynek reklamy internetowej to nie tylko usługi związane z stronami internetowymi, czy tez wyszukiwarkami, ale coraz bardziej z mediami społecznościowymi typu Facebook, Twitter, Instagram czy też wiele innych służących do wymiany treści typu YouTube, czy ostatnio Tik Tok.

Co mi dał zdobyty Certyfikat Google?

Certyfikat który uzyskałem przed jego zdobyciem wiązał się z uporządkowaniem i ugruntowaniem wiedzy którą posiadałem. Strony internetowe wykonuję i nimi administruję już od ponad 20 lat.

Certyfikat Google
Certyfikat Google

Po mojej ofercie dotyczącej reklamy i marketingu wyraźnie można się zorientować, ze doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że internet jako medium reklamowe nie należy uważać tylko za słup ogłoszeniowy (wizytówka internetowa), czy też wystawa sklepu (witryna – strona internetowa).

W powiązaniu z dzisiaj dostępna technologią (smartfony) słup ogłoszeniowy może być dostosowany do klienta, a nasza witryna (strona internetowa) może się zmieniać w zależności od jego oczekiwań.

Dzięki coraz lepszym narzędziom analitycznym to my możemy prowadzić klienta. My możemy pokazać mu drogi do wyboru takie jakie byśmy chcieli.

Jaka jest korzyść dla moich klientów?

Korzyść moich klientów z tego że zatrudniają faceta który ma większą wiedzę wydaje się oczywista.

Jestem lojalny wobec moich klientów, podchodzę zawsze uczciwie do tego co mogę zaproponować. Możliwości są coraz większe – to tylko od moich klientów zależy jak bardzo chcą postawić na dostępne technologię i przez to zostawić konkurencje w tyle za sobą.

To od Ciebie drogi kliencie zależy czy chcesz podjąć pieniądze które ja Ci wskazałem, ze są w Twoim zasięgu.

 

Call Now Button