Strony www Lublin

Strony www Lublin

3 marca 2016 Strony www 0

Tworzone przez nas strony www Lublin zapewniają wypłynięcie Twojej firmie na szerokie wody internetu. Surfujący po sieci z łatwością odnajdą dane Twojej firmy, zapoznają się z Twoja ofertą, zapoznają się z możliwościami Twojej firmy.

Dziś chciałbym Państwu zaprezentować robiona przez nas stromę internetową lubelskiego fotografa www.fotograflublin.com która nie dawno została przez nas odświeżona i obecnie jest dostępna w nowej odsłonie. Strona jest specyficzna ponieważ dość szeroki zakres działalności wymagał zaprezentowania bogatej oferty fotografa.

strona_www_fotograflublin_com

Strona internetowa lubelskiego fotografa

Na stronie główne zamieszczone zostały wyraźne odnośniki do poszczególnych rodzajów fotografii proponowanej przez fotografa. bardzo wygodny dostęp z tableta czy też smartfona czyni strome przejrzystą łatwo dostępna dla klientów.

Czego nie ma w internecie to nie istnieje.

Często mówi się, że „Czego nie ma w internecie to nie istnieje” – niestety coraz częściej się to sprawdza. Dziś odbiorcą twojej oferty nie musi być tylko ten kto zobaczył ogłoszenie czy tez szyld twojego sklepu/usług.

W ramach dygresji taka historyjka z życia. Zakład fryzjerski twierdzi że nie potrzebuje reklamy internetowej.

– Strona nie jest nam potrzebna ponieważ przychodzą do nas klientki z okolicy.

Obok konkurencja ma coraz więcej klientów. Okazuje się, że dzięki stronie internetowej zdobywają sporo klientów. Dodatkowe akcje w serwisach społecznościowych Facebook, Twitter zapewniają dodatkowych klientów. Oprócz takich „akcji” trafiają klienci nawet z innych województw – przyjechali tu na urlop, wesele w rodzinie – potrzebują usług fryzjera – jak znajda najlepszego w mieście? Zapytają o to wujka Google lub też zapytają na Facebooku.

– Wie Pan co nie wiem jak to się dzieje ale Ci z zakładu obok maja coraz więcej klientów – u nas głównie emerytki ale i tak ich jest coraz mniej… co zrobić?

Zamówić sobie stronę www. Już dziś! Nie dawaj szans konkurencji, aby Ciebie wyprzedziła.

Co otrzymujesz ?
PROJEKT STRONY: po konsultacji stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny
SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ: sam możesz edytować zawartość swojej strony np. galerię, kalendarz wydarzeń, zmieniać ofertę czy prowadzić i modyfikować bloga
DOMENA I HOSTING: w cenie strony otrzymujesz domenę (adres internetowy Twojej strony np. www.mojastrona.pl) oraz hosting (miejsce na serwerze) na cały rok
STRONA RESPONSYWNA: każda stworzona przez nas strona wyświetla się poprawnie pod różnymi wielkościami monitorów jak i na urządzeniach mobilnych typu telefon, tablet
PODGLĄD STATYSTYK STRONY: połączymy Twoją stronę z Google Analytics, dzięki czemu będziesz wiedział ile osób odwiedza twoja stronę oraz dostaniesz dostęp do wielu innych przydatnych statystyk
OPTYMALIZACJA SEO: strona zbudowana jest zgodnie z obowiązującymi standardami, dzięki czemu będzie ona łatwiejsza w pozycjonowaniu (np. przyjazne adresy URL, meta tagi, odpowiednio ustawione nagłówki)
INTEGRACJA Z PORTALAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI: jeżeli posiadasz konto swojej firmy na Facebooku, Google+ czy innym dowolnym portalu społecznościowym to umieścimy do nich odnośniki na Twojej stronie
DODATKOWE FUNKCJE: jeżeli potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności to możemy na twoje stronie umieścić takie dodatki jak: Newsletter , Auto-Responder, Formularz kontaktowy, Kalendarz Wydarzeń, Galerię Zdjęć, Księgę Gości itp.

Pełna ofertę na strony www Lublin można zobaczyć  w zakładce strony www

 

Call Now Button